Дата: 30.07.2024 09:25

Нагадуємо, що 16 березня 2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 12.03.2024 № 284, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення компенсації витрат за гуманітарне розмінування земель сільгосппризначення (далі – Порядок).

З урахуванням змін, компенсація надається аграріям:

за розмінування земельних ділянок сільгосппризначення;

які вже провели розмінування за власні кошти в період з 24 лютого 2022 року по 15 квітня 2024 року.

Фінансову підтримку, згідно Порядку, зможуть одержати сільгоспвиробники, чиї земельні ділянки розташовані:

поза межами територій, які включені до затвердженого Мінреінтеграції переліку територій, на яких ведуться або велися бойові дії, або тимчасово окупованих Російською Федерацією;

на територіях можливих бойових дій та активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси;

на деокупованих територіях.

Держава компенсуватиме 80% витрат, понесених аграріями на розмінування, 20% суми цих витрат будуть сплачувати сільгоспвиробники.

Для одержання цієї фінансової підтримки сільгоспвиробнику потрібно подати заявку через Державний аграрний реєстр.

З даною інформацією можна ознайомитись на сторінці департаменту у соціальній мережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/agro.dn.gov.ua/posts/pfbid0bubqqGB4prnrgFAiqFiik5kdkwBzvSm6KY1e9TBFWt5U2AT78VmpBbv566cJF4Ucl.