Де у вересні проводились суспільно корисні роботи!

Дата: 30.09.2024 14:31

Слов’янський міський центр зайнятості продовжує роботу з організації суспільно корисних робіт на територіях громад, які обслуговуються центром. Протягом вересня 2024 року 191 особа, які перебувають на обліку у Слов’янському міському центрі зайнятості та не мають роботи, прийняли участь у суспільно корисних роботах.

Ці роботи були організовані на територіях:

• Слов’янскої міської територіальної громади (КП «Благоустрій», КП «АТП 052814», КНП «Міська клінічна лікарня»,
  • Святогірської міської територіальної громади (КП «Сервіскомунбуд»)
  • Миколаївської міської територіальної громади (КНП «ЦПМСД» Миколаївської міської ради, КП «Сервіскомуненерго»)
  • Андріївської сільської територіальної громади (Андріївська сільська рада)
  • Черкаської селищної військової адміністрації (Черкаська селищна рада).

Виконання таких робіт дає не лише змогу відновити громаду, а й отримати своєчасну заробітну плату, яка фінансується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Долучитися до виконання суспільно корисних робіт та дізнатися подробиці, можна, звернувшись до Слов’янського міського центру зайнятості за адресою: м. Слов’янськ, площа Соборна, 3, або ж телефонуйте нам за номером 0505505460.