Правопросвітницькі онлайн заходи для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України

Дата: 08.10.2024 09:22

🤝У рамках співпраці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за фінансування Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН), заплановано організацію та проведення серії правопросвітницьких онлайн заходів для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України.

⏰Правопросвітницькі онлайн заходи для підвищення правової обізнаності проводитимуться двічі на тиждень з 10:00 до 11:30 (графік проведення додається).

Фото без опису📧Перед початком заходу на електронні адреси, вказані при реєстрації буде надіслано детальну програму та посилання для підключення через Zoom. Під час правопросвітницьких заходів передбачаються виступи спікерів про практичні можливості у різних сферах. Також, у учасників буде можливість отримати відповіді на актуальні питання від спікерів та працівників Офісу Омбудсмана.

Фото без опису👉Зареєструватися можна за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdJKrw-Jnh.../viewform