Відбулося передсесійне  сумісне засідання постійних депутатських комісій Черкаської селищної ради : з питань  прав людини, законності, депутатської діяльності і етики,   з питань  освіти, культури, спорту.

  • 578

  

08 лютого  в приміщенні  адміністративної будівлі селищної ради відбулося передсесійне сумісне засідання постійних депутатських комісій Черкаської селищної ради : з питань  прав людини, законності, депутатської діяльності і етики,   з питань  освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, материнства й дитинстваю та  з питань  соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг . На засідання були запршені : Головаш А.В., начальник відділу  економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального  господарства, Человян О.А., начальник фінансового управління,Петрусенко С.В., керуючий справами  виконавчого апарат .

     На порядок денний було винесено 14 питань :

1.Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади  за 2016 рік.       

2. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку  Черкаської селищної ради на 2017 рік, затвердженої рішенням селищної ради  № 7/14-361 від  23.12.2016

 3. Про  Програму підтримки  соціально-незахищених верств населення «Турбота»  Черкаської селищної ради на 2017 рік

4. Про надання згоди на  виготовлення  проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Тепломодернізація будівель з обладнанням  Черкаської ЗОШ № 2»

5. Про надання згоди на  виготовлення  проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Тепломодернізація будівель з обладнанням Привільської ЗОШ»

6 Про надання згоди на  виготовлення  проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Тепломодернізація будівель з обладнанням Прелесненської ЗОШ» 

7. Про надання згоди на  виготовлення  проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Тепломодернізація будівель з обладнанням Новомиколаївської ЗОШ»

8 Про затвердження рішення виконкому «Про  надання згоди на внесення змін до проектної документації з реконструкції системи теплопостачання Черкаської ЗОШ 1-111 ступенів № 2»

9. Про створення відділу  культури та туризму  Черкаської селищної ради 

10. Про  створення відділу  освіти  Черкаської селищної ради            

11. Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки  Черкаської селищної ради / об’єднаної територіальної громади/.          

12. Про вступ до Асоціації об,єднаних територіальних громад.

13. Про затвердження тарифів  ТОВ «Славенерго» та постачання теплової енергії на об,ект Будівля амбулаторії  ЦПМСД Слов’янського району», розташованої за адресою: смт Черкаське, вул. Миру, 4

14. Про затвердження річного звіту про виконання селищного бюджету за 2016рік

За результатами розгляду зазначених питань було ухвалено рішення про внесення їх на розгляд сесії Черкаської  селищної ради

Інші новини

Всі новини