Вітаємо працівників культури та майстрів народного мистецтва - творців нетлінних мистецьких скарбів, з професійним святом!

Дата: 08.11.2016 19:28

Щиро вітаємо працівників культури – творців нетлінних мистецьких скарбів, примножувачів духовної спадщини краю з професійним святjм – Всеукраїнським днем працівників культури і майстрів народного мистецтва!

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви ніколи не втомлюєтесь і працюєте на благо свого народу. Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів викликає щодень у людей Ваша робота. Тож нехай не полишає Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Нехай відгукнуться Вам вдячністю Ваші діла, і хай Господь береже Вас у своїй благодаті, в родинному затишку та здоров’ї на многії літа.