Весна крокує світом, розваги несе дітям

  • 609

        

2 мая в Александровском СЦРМП была проведена детская игровая программа "Мир для детей", которая закончилась конкурсом рисунков на асфальте "Каким я вижу мир". Все праздничные дни  молодёжь наслаждалась  весенней развлекательной программой "Крутая тусовка" .   

На стадіоні с.Прелесне відбулися спортивно-розважальні ігри «Молодь  обирає здоров’я» для дітей та молоді. Програма передбачала: футбол, естафети та різні рухливі ігри.

Метою дитячого заходу було сприяння розвитку фізичних якостей та створенню міцного учнівського колективу, розвивати й зміцнювати в учнів почуття відповідальності за власне здоров’я, прагнення до активного заняття фізкультурою та спортом.

2 травня діти села Майдан взяли участь у ігровій програмі "Веселі старти", приуроченій дню весни та миру. Захід був запланований з виходом до річки, загальним смачним частуванням на свіжому повітрі, спортивними іграми та цікавими розповідями про історію та звичаї цього Дня. Учасники залишилися у захваті та гарному настрої, хоча і поверталися додому вже з приємною втомою.

Інші новини

Всі новини