З Новим роком, з новим щастям!!!
Дата: 13.01.2018 20:30
Кількість переглядів: 600
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341790/d27f0501e33731861dd85291d19abdd5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341790/3673cce59bc613efbe0500edef2966bc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341790/d04b7f8aa1573103807a876fddfe85d8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341790/61ebb5432ffe86bf619bf8db263b62b7.jpg)
5 січня жителів та гостей села Привілля вітали з прийдешнім Новим 2018 роком творчі аматорські колективи Привільського сільського культурно-просвітницького центру Черкаської селищної ради . Напередодні Різдва в місцевому закладі культури відбувся святковий концерт, в ході якого виступили учасники вокальної студії «Першоцвіт», колектив «Душі криниця», Володимир Покотило та Олена Кіріндясова, Дмитро Крамаренко, запрошений колектив «Прелесняночка», учні Привільської ЗОШ І-ІІІ ст. з танцювальними номерами, а також запрошені артисти. Як і кожен захід в нашому селі, це свято подарувало гостям позитивні емоції та святковий настрій. Поздоровила жителів села та побажала усіляких гараздів й староста Колісник Тетяна Миколаївна.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341790/6260a35955a1c99f758d90d7418d1cf1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341790/97efa376151df1135eaa54852818a979.jpg)