Велична пам'ять перемоги

Дата: 12.05.2017 21:36

Фото без опису     Фото без опису

"Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилююча для нас –
Велична пам'ять перемоги", - саме такими словами розпочався урочистий мітинг, з нагоди 72-ї річниці Великої Перемоги у Другій світовій війні, що відбувся 9 травня в Новомиколаївськомк сільському інформаційно-культурному центрі.
Ведуча мітингу Шикалова Вікторія Віталіївна проникними, хвилюючими словами доносила до присутніх священні слова пам’яті про героїв, що полягли на фронтах світової війни та поваги і пошани до ветеранів, які здобували Перемогу в боротьбі з фашизмом.
Звучали пісні років війни, линули незабутні мелодії попередніх поколінь, декламувалися вірші.
Немає сім'ї, якої не торкнулася б полум’я Другої світової війни. Ми свято шануємо пам'ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам'ятаємо подвиг великих трудівників, що кували Перемогу в тилу
Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання. По завершенню урочистого мітингу присутні поклали квіти та вінки до Меморіалу Слави.