Чернігів - місто легенд та перемог «Батерфляй»

Дата: 19.10.2016 22:17

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису

На минулому тижні танцювальний колектив «Батерфляй» із нашого рідного селища Черкаське  побував на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «DAS - FEST» в місті Чернігів.  Керівник колективу Тетяна  Попова зі своїми вихованцями з самого початку була налаштована на перемогу, бо вже так повелось: куди б не приїздили  наші батерфляйці, завжди повертались з   дипломами переможців, кубками та вдячними оплесками глядачів.

Настав час виступу. Всі дуже хвилювалися, бо на сцені виступали найкращі колективи з Києва, Чернігова, Львова, Харкова та інших великих міст України.

Так склалось, що саме в день  виступу  хореографу Тетяні   Поповій  день народження. Найкращим подарунком для неї була  перемога у конкурсі. «Батерфляй» підкорив весь Чернігів своїм талантом та харизмою. Колектив виборов перші місця у старшій та середній категорії.

На такій позитивній ноті  наші земляки відвідали  пам’ятні  та історичні  місця м.Чернігова, які запам’яталися всім назавжди.