Науково - практична конференція «Крок у науку»

Дата: 06.11.2016 22:53

Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А ще жодна країна не може дозволити собі не помічати таланти. У школах Черкаської об`єднаної територіальної громади росте талановита молодь, яка незабаром  вплете у національний вінок України суцвіття свого талану.

3 листопада 2016 року обдаровані діти шкіл громади зібралися у Черкаській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів  на  науково - практичну конференцію  «Крок у науку». Підтримати обдарованих дітей приїхали викладачі Донбаського державного педагогічного університету: завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент Євтухова Тетяна Анатоліївна,кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін Кошелєв Олександр Леонідович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін Горобець Людмила Василівна,кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Карабльова Ольга Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури Сегін Любомир Васильович, асистент кафедри російської мови та літератури  Савченко Олена Вацлавівна, старший викладач кафедри     загального, германського та слов’янського мовознавства   Піскунов Олександр  Вікторович. Викладачі провели цікаві заняття, розповіли про діяльність ДДПУ, а практичні психологи шкіл громади організували тренінги. Учитель біології Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бєліч Наталія Іванівна ознайомила присутніх із роботою наукового товариства учнів «Інтелект», яке працює у школі ось уже 5 років. Науково-дослідницька діяльність, якою займаються учні, допомагає  оволодівати вмінням самостійно отримувати нові знання, розвиває мислення, готує учня до життя в умовах сучасного інформаційного суспільства.

Сподіваємося, що такі заняття стимулюватимуть обдарованих учнів на досягнення високих результатів у навчанні, науково-дослідницькій діяльності,мистецтві. Також віримо у те, що недалеко той час, коли обдарована дитина матиме всі потрібні умови для безперешкодного розвитку своєї непростої, але цікавої індивідуальності.

Відповідальна за роботу з обдарованими дітьми Черкаської ОТГ

Рошинець Тетяна Вікторівна