Відкриття пам’ятного знаку загиблим членам екіпажу вертольоту МІ-8 в селі Новоселівка

Дата: 22.08.2017 23:29

Завдяки пожертвам громадян Львівщини та за сприяння Львівської обласної ради в селі Новоселівка Черкаської об’єднаної громади  було встановлено пам’ятний знак дев’яти загиблим членам екіпажу  вертольоту МІ-8, збитого 22 червня 2014 року під час проведення антитерористичної операції.

22 серпня 2017 Донецька область зустрічала гостей зі Львову, які прибули на  відкриття  пам’ятного знаку, загиблим мешканцям Львівської області.

На заході були присутні заступник голови Донецької облдержадміністрації Лаврик В.О., Черкаський селищний голова Падалка С.В., голова Слов’янської райдержадміністрації Данилюк Є.І., мешканці громади.

Настоятель парафії Святого Володимира Великого міста Слов’янська  Української греко-католицької церкви  отець Віктор провів панахиду по загиблим воїнам.

Присутні вшанували пам'ять загиблих та всіх військовослужбовців ВСУ хвилиною мовчання, а на знак глибокої скорботи вшанували воїнів покладанням квітів до пам’ятного знаку.