Черкаська селищна військова адміністрація
Краматорського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Регламент

 Фото без опису

ПОЛОЖЕННЯ
про
Центр надання адміністративних послуг Черкаської селищної ради

1. Загальні положення

1.1. Положення про Центр надання адміністративних послуг Черкаської селищної ради (далі - Положення) розроблено відповідно до  Закону України від 06.09.2012 №5203-VІ «Про адміністративні послуги», із внесеними до нього змінами, Закону України від 06.09.2005 №2806-ІV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» із внесеними до нього змінами, Закону України від 21.05.97 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», із внесеними до неї змінами.

1.2.  Центр надання адміністративних послуг Черкаської селищної ради (далі - Центр) утворений, як постійно діючий робочий орган Черкаської селищної ради, з метою реалізації прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг. Центр правами юридичної особи не володіє.

1.3. З метою забезпечення створення зручних та доступних умов отримання послуг суб’єктами звернень Черкаською селищною радою можуть утворюватися територіальні підрозділи Центру та віддалені місця для роботи адміністраторів Центру, які забезпечують надання адміністративних послуг відповідно до переліку, визначеного рішенням Черкаської селищної ради.

1.4. Центром забезпечується надання адміністративних послуг через  адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

1.5. У цьому Положенні терміни вживаються у значенні, визначеному Законом України «Про адміністративні послуги» та Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

1.6. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, рішеннями Донецької обласної ради, розпорядженнями голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, рішеннями Черкаської селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують діяльність у сфері надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.

1.7. Організаційне забезпечення діяльності Центру покладається на відділ надання адміністративних послуг Черкаської селищної ради.

1.8. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності Центру здійснюється за рахунок коштів державного та селищного бюджетів.

Фінансування організаційного забезпечення надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через Центр здійснюється з урахуванням вимог чинного законодавства щодо фінансового забезпечення витрат органів місцевого самоврядування, пов’язаних із здійсненням ними повноважень органів виконавчої влади.

1.9. Місцезнаходження Центру: вулиця Ясна, 3 смт. Черкаське Слов’янський район  Донецька область, Україна, 84500.

1.10. Час прийому суб’єктів звернень у Центрі є загальним для всіх адміністративних послуг та становить: понеділок, вівторок, четвер та п’ятниця з 8.00 до 16.00 години, середа з 8.00 до 20.00 години, без перерви. Час опрацювання/ передання до суб’єктів надання адміністративних послуг документів: понеділок – четвер з 16.00 до 17.00 години, п’ятниця з 15.00 до 16.00 години. Вихідні – субота, неділя, святкові та неробочі дні.

1.11. Ліквідація та реорганізація Центру здійснюється на підставі рішення Черкаської селищної ради.

 

2. Організація роботи Центру

 

2.1. Основними завданнями Центру є:

1) організація надання адміністративних послуг, у тому числі надання (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

2.2. Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, визначається Черкаською селищною радою.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, суб’єктами надання яких є органи виконавчої влади, визначається органом, що прийняв рішення про його утворення, та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

2.3. У приміщенні, де розміщується Центр, можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо) суб’єктами господарювання, добір яких здійснюється на конкурсній основі за критеріями забезпечення мінімізації матеріальних витрат та витрат часу суб’єкта звернення, а також з урахуванням вимог законодавства у сфері оренди  державного та комунального майна.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь