Долучайтеся до обговорення питання перейменування вулиць

  • 80

Шановні мешканці громади!

Ще раз закликаємо вас долучитися до обговорення питання перейменування вулиць в Черкаській громаді. Це наша спільна справа!

Рішення про початок перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки Черкаської селищної територіальної громади, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками було прийняте на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та з метою  подолання наслідків русифікації й тоталітаризму, зменшення інформаційного та культурологічного впливу російського наративу на світогляд громадян.

Шановні, не забуваємо, що щодня від воєнної агресії росії гинуть Захисники України – наші герої, гинуть мирні люди і невинні діти, руйнуються будинки та долі…  Сьогодні Україна захищає від російського вторгнення не тільки території, а й право на власну ідентичність. Особливого значення набуває питання очищення публічного простору від символів імперськості та комуністичного тоталітарного режиму.

Повна інформація за посиланням  (https://cherkaska-gromada.gov.ua/news/1680263015/)

Тож будьте свідомими та відповідальними! Не залишайтесь осторонь!