24 Листопада, 2021 р., 09:21
В рамках реалізації проєкту “Підтримка державного та муніципального управління надзвичайними ситуаціями на Сході Україні” Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Черкаська селищна рада для Центру безпеки громадян отримала новий спеціалізований пожежний автомобіль Ford Ranger з повним пожежно-технічним оснащенням та аварійно-рятувальним обладнанням.
24 Листопада, 2021 р., 09:13
Долучившись до проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України» за підтримки МОМ, мешканці Черкаської територіальної громади отримали гранти у вигляді ноутбуків та оплати професійних курсів з інформаційних технологій (до 700 дол. США).
16 Листопада, 2021 р., 16:08
Шановні платники!
10 Листопада, 2021 р., 13:54
ТИЖДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ             З 04 по 10 листопада 2019 року проводиться Тиждень енергозбереження у Донецькій області, який закликає до раціонального та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, питної води, а також альтернативних джерел енергії.