31 Жовтня, 2016 р., 11:00
Представники Черкаської селищної ради села Привілля привітали з 94-річчям людину, яка крок за кроком разом з мільйонами побратимів під час Другої світової війни відвойовувала мир і спокій, незалежність і свободу.
31 Жовтня, 2016 р., 10:22

27 Жовтня, 2016 р., 09:51
   22 жовтня народний вокальний ансамбль "Перлина" Черкаського культурно-оздоровчого центру прийняв участь  у всеукраїнському фестивалі талантів "Gold Star", що проходив у місті Київ. Організатори фестивалю - продюсерський центр "Granovskih Production" на високому рівні зустріли наших артистів, приділивши максимум уваги. Обирати найкращих виконавців довелось зірковому жюрі, що складалось із молодих талановитих особистостей: співачка Лавіка, переможець "Х-фактору 5" - Дмитро Бабак, фіналіст "Х-фактору 3" Данило Клягін, суперфіналісти проекту "Танцюють всі" та "Україна має талант" Ілля Падзина, Стефанія Мфуну і Анастасія Коваль.
18 Жовтня, 2016 р., 09:04

17 Жовтня, 2016 р., 18:02