13 Березня, 2018 р., 10:42

12 Березня, 2018 р., 14:32

12 Березня, 2018 р., 10:51
  Під час Шевченківських днів в Олександрівському сільському центрі розвитку молодіжних платформ відбулися поетичні читання, присвячені поширенню культурного надбання Тараса Шевченка. Біля літературної експозиції учасники заходу знайомилися з віршами українських письменників та творами великого Кобзаря. Цей захід проведено з метою показати велику мудрість великого поета. Хочемо закликати шанувати та більше вивчати його творчість.
10 Березня, 2018 р., 19:16
6 березня 2018 року в Черкаській ЗОШ I-III ступенів № 1 відбувся брейнстормінг на тему «Формування та розвиток лідерських якостей старшокласників». У дружньому колі зібралися представники органів учнівського та місцевого само врядувань. Почесним гостем заходу стала тренер ГО «Інша освіта», випускниця колегіуму Теодора Гойса (Берлін, Німеччина) Оксана Іванік, яка успішно реалізує в Черкаській ЗОШ I-III ступенів № 1 програму «Майстерня сільських ініціатив». Учні шкіл мали змогу критично оцінювати оточення, аналізувати процеси, які відбуваються в суспільстві, на практиці намагалися зрозуміти, що таке відповідальність. активність, толерантність, сталість. Школярі замислилися як саме вони можуть вплинути на розвиток свого села, школи, громади і тим самим покласти камінчик у розбудову своєї країни.
06 Березня, 2018 р., 14:55
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛА МАЙДАН !
06 Березня, 2018 р., 14:52
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛА ПРЕЛЕСНЕ !
06 Березня, 2018 р., 14:49
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛА ПРИВІЛЛЯ !
06 Березня, 2018 р., 14:09