31 Серпня, 2018 р., 10:14

14 Серпня, 2018 р., 09:05
                  Що може бути краще за тепле сонечко, щебетання пташок та літніх канікул?! Літо – це час, коли діти відпочивають від шкільних клопотів та зміцнюють своє здоров’я. З метою повноцінного відпочинку підростаючого покоління, в центральному парку селища, відбулася дитяча розважальна програма «Піратська вечірка». Організували та провели це веселе дійство працівники Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру та запрошені гості - громадська організація «Старт». Діти розважалися цікавими іграми, конкурсами, вікторинами, ребусами. А найбільше задоволення діти отримали від запального флеш-мобу. Перед юними шукачами скарбів стояло завдання пройти 7 нелегких контрольних пунктів, де на юних мисливців за скарбами чекали неймовірно цікаві завдання. Пірати були стомлені, але у захваті від пригоди. Діти отримали солодощі та головний приз, а саме перегляд мультфільму від гостей заходу.  Батьки учасників щиро дякували організаторам за змістовний відпочинок з дітьми на природі.
10 Липня, 2018 р., 08:55
У селі Свидівок, Черкаської області, стартував заключний семінар цьогорічної програми - "Майстерня Досвіду"в рамках програми «Майстерня сільських ініціатив». Команді з Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1,  шляхом конкурсного відбору,  вдалося восени 2017 року  долучитися до проекту та стати однією із двох шкіл, які представляли Донецьку область.  Вже вчетверте Майстерня  єднає Україну, адже тут збираються близько 50 випускників зі Сходу, Центру та Заходу.