Черкаська селищна військова адміністрація
Краматорського району Донецької області

13 Грудня, 2021 р., 08:51
Регіональне відділення Фонду державного майна України в Донецькій області  здійснює продаж на електроному аукціоні об'єкта малої приватизації.
24 Листопада, 2021 р., 09:45
Регіональне відділення Фонду державного майна України в Донецькій області  здійснює продаж на електроному аукціоні об'єкта малої приватизації - окреме майно - будівля пошти інв №36 загальною площею 65,1 кв.м, за адресою: Донецька область, Слов'янський район, село Новомиколаївка, вул.Молодіжна, 23а
17 Листопада, 2021 р., 17:00
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку