22 Лютого, 2019 р., 11:32
20 лютого 2019 року у всіх бібліотеках закладів культури селищної ради для людей різної вікової та соціальної категорії було організовано цикл заходів під загальною назвою «Нескорені, чиї душі на небесах», який включав в себе фотоілюстративні експозиції «Лицарі Небесної Сотні», виставки історичної події «Уже ніхто не знищить Україну, в тобі, в мені, у кожному із нас», виставки-вшанування «Небесна Сотне, Ви тепер святі», фотодокументальні виставки «Борімося – поборемо! Нам Бог помагає!». У Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі було проведено акцію пам’яті «Пам’яті Героїв небесної сотні», на якій було  виготовлено 100 свічок на честь Героїв Небесної Сотні. Привільським та Новоселівським сільськими закладами культури організовано та проведено історичні панорами «Щоденники Майдану».
12 Лютого, 2019 р., 12:05
Сучасний освітній менеджмент в умовах НУШ
04 Лютого, 2019 р., 12:39
Вчимося розуміти дитину